Exice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fire mage-Fireflush

Goto down

Fire mage-Fireflush Empty Fire mage-Fireflush

Příspěvek  appolo Wed Feb 08, 2012 1:25 pm

Nick: Fireflush
Věk:22
Class a level: Mage 80
Equip : http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&n=Fireflush
Zaměření (pvp/pve) -Vždycky jsem měl radši pve, ale pvp hraju ve volnejch chvílích taky Smile
Zkušenosti : WoW celkově hraju tak 6 let, po několika free serverech včetně twinstaru, poslední rok a půl na Drak´thulu. Kromě toho, že jsem byl rok v ExIce vám guildy nic neřeknou. A mága jsem hrál celou dobu na offi.
Online omezení (kdy mohu, kdy ne...): Na raidy si čas najdu, jinak už je to dost nárazově.
Proč ExiCe a co od ExiCe očekávám: To co když jsem tu byl naposled. Dobrou partu, plno známejch, zábavu na raidech a sem tam nějakej ten progress Smile
Dodatek: Kdo je v guildě už dlouho si mě může pamatovat jako Appola (warlock). Byl jsem kromě prvních 4 bossů v Naxxu u first killu všeho až po UD a všechny prudil 10k dps s buglym conflagratem Smile Potom sme odešly hrát na Drak´thul, jenže ten jde teď do kytek, protože je měsíc po patchi a Deathwing se farmí s prstem v nose.
Dodatek k dodatku Smile - Postavu mám samozřejmě koupenou a ještě jsem na ni víceméně nesáhnul, takže bude mít špatně talenty, glyphy atd...a navíc jenom pvp eq. Z tohodle pohledu prosim o trpělivost, bude mi chvilku trvat dát to do pořádku a pořád je to rychlejší než vyexpit Smile

Díky za Váš čas Appolo/Fireflush


appolo

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 21. 06. 10
Age : 35
Location : Kladno/Praha

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru