Exice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Curans Resto Druid

2 posters

Goto down

Curans Resto Druid Empty Curans Resto Druid

Příspěvek  Curans Mon Nov 21, 2011 3:51 pm

Joha joha joha!

Jmenuji se Pavel, je mi 20 let, bydlím nedaleko Plzně ve vesnici tak malé, že je skoro zázrak že jsme pokryti internetovým signálem jenž nám poskytuje tuto časožroutskou hru. Kromě hraní WoWka dělam spoustu věcí třeba... emm... no třeba fandím všem druhům sitcomů, posloucham muziku (SKA, Punk, RnR, DnB), hraju na basu, hraju WoWko, požívám alkohol, nebo jiné návykové látky a nevím, jeslti už jsem to říkal ale taky hraju WoWko.

Nic zajímavého a proto si raději přečtěte tenhle dotazník týkající se mého pixelového "Já".


Nick: Curans

Věk: 20

Class a level: 80 lvl Restoration Druid

Talenty:

Equip: 4056 GS full PvE (ačkoliv v Armory se mi pořád zjevují PvP části)

Screen UI: Dodám (AddOns : Group Calendar, DBM, Omen, Healbot, Recount, Carbonite, Atlas, EPGP)

Zaměření: Mám Resto do PvP i PvE. Obojí má něco do sebe, ale preferuji PvE.

Zkušenosti: Druida jsme hrával dříve, ještě na TBC. Zde na WotLKu jsem s ním asi dva týdny. Nicméně znám ho a ovládám. Prošel jsem s ním pár HC a pak kousek Naxxu (25 i 10). Prošel bych toho víc ale Worldovní PvE je tu naprosto dechberoucí, a já jsem na to neměl. Taktiky všech raidů znám ze svého Phobos paladina (Cruor).
Byl jsem v guildě GOTTA OWN EM ALL, kde byla těžká pohoda, ale chybělo mi PvE Smile, Defend od Alliance (jen na podpis) a Kickers (PvE) což byla guilda v plenkách a myslím že v dnešních poměrech už to není moudré, nemá to budoucnost.

Online omezení: Obecně hraju po ránu cca do dvou hodin odpoledne načež se vzdálím a přijdu až večer kolem osmé kdy hraju až do .... ZZzzZzzzZZz. dokážu se přizpůsobit naplánovanému raidu, stejně tak se musím občas přizpůsobit okolnostem ze světa smogu.

Proč ExiCe a co od ExiCe očekávám: ExiCe jsem si vybral na základě mých dvou věrných přátele (nejen) z Deimosu : Venas a Witto (Justiss). Pak samozřejmě proto že, jak jsem řekl, World PvE tu nefunguje tak jak má, a proto se obracím na vás, funkční PvE guildu.

Nemůžu si přece z rukávu vyházet všechna esa v přihlášce, takže kdykoliv cokoliv zde, nebo in game Smile
To je ode mě zatím vše, uvidíme se zase včera večer.

Curans

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 21. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Curans Resto Druid Empty Re: Curans Resto Druid

Příspěvek  Curans Mon Nov 21, 2011 3:51 pm

Bohužel mi nešli do přihlášky vložit žádné odkazy, takže je to bez talentů a bez odkazu na armory Sad

Curans

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 21. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Curans Resto Druid Empty Re: Curans Resto Druid

Příspěvek  Ferii Mon Nov 21, 2011 10:14 pm

resto druid se hodi jsem PRO

Ferii

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 08. 06. 10
Location : Milovice nad Labem

Návrat nahoru Goto down

Curans Resto Druid Empty Re: Curans Resto Druid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru