Exice
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cuohion - Assa rogue

3 posters

Goto down

Chcete mě ? :-D

Cuohion - Assa rogue I_vote_lcap100%Cuohion - Assa rogue I_vote_rcap 100% 
[ 6 ]
Cuohion - Assa rogue I_vote_lcap0%Cuohion - Assa rogue I_vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkem hlasů : 6
 
 

Cuohion - Assa rogue Empty Cuohion - Assa rogue

Příspěvek  cuohion Mon Oct 31, 2011 1:14 pm

Nick: Cuohion
Věk: 15
Class a level: rogue 80
Talenty (www.wowhead.com - odkaz): http://arsenal.twinstar.cz/character-talents.xml?r=Deimos&n=Cuohion&group=1
Equip ( => link na ARMORY - pouze pro lvl 80): http://arsenal.twinstar.cz/character-sheet.xml?r=Deimos&cn=Cuohion
GS: 4230
Screen UI: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/189/wowscrnshot102811192041.jpg/
Zaměření (pvp/pve) - co vás více baví, v čem jste aktivní: Baví mě PvE, PvP obačaas zajdu ale PvE je pro mě důležitější
Zkušenosti (zkušenosti s danou class, raidy, dřívější guildy apod.): 4 roky rogue, ale střídal jsem to s huntrem a Warrem (Nebojte nová Tamajka nebudu :-) )
Online omezení (kdy mohu, kdy ne...): Všední dny a neděle cca do 23:00 od asi 17 hodin ale lišín se to:); pátek a sobota klidně celou noc
Proč ExiCe a co od ExiCe očekávám: Protože jsem v té guildě byl a je prostě nejlepší
Předchozí guildy: United of ExiCe; Knightcraft; Nabídka Wellmasters of Warcraft (pokud mě vemete tak jí nepříjmu)
Důvod leavnutí ExiCe: Hraju na Twinu se čtyřma kámošema (známe se i v realu) a ten jeden chtěl strašně k hordě a ostatní se k němu přidali tak jsem šel s nima, ale ten co šel jako první si koupil postavu kterou hned prodal a to je o ničem když s tou postavou nevydrží ani 1 den...



Takže pokud mě vemete přemigruju zpátky k Alianci a přidám se k vám :)


cuohion

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Cuohion - Assa rogue Empty Re: Cuohion - Assa rogue

Příspěvek  Ferii Mon Oct 31, 2011 3:09 pm

nelibi se me ze odejdete bez vysvetleni ano je to jenom hra ale kdyz lidi na vas spolehaji a vy se na ne jen tak vykaslete nerikam ze te neberem rogunu potrebujeme pac Prog je mmntalne neaktivni ale jeste se musi vyjadrit ostatni

Ferii

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 08. 06. 10
Location : Milovice nad Labem

Návrat nahoru Goto down

Cuohion - Assa rogue Empty Re: Cuohion - Assa rogue

Příspěvek  cuohion Mon Oct 31, 2011 3:30 pm

Ja jsem psal ze prozatim odchazim do guild ingame z duvodu vymeny postav, ale ted uz k horde 100% nepujdu

cuohion

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Cuohion - Assa rogue Empty Re: Cuohion - Assa rogue

Příspěvek  Tosiro Tue Nov 01, 2011 5:13 am

Vzal bych ho prozatim třeba, a pokud by s tim Prog mel problem, vzdycky se da /kick.

Tosiro

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 01. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Cuohion - Assa rogue Empty Re: Cuohion - Assa rogue

Příspěvek  Ferii Wed Nov 02, 2011 2:27 pm

ok berem te

Ferii

Poèet pøíspìvkù : 18
Join date : 08. 06. 10
Location : Milovice nad Labem

Návrat nahoru Goto down

Cuohion - Assa rogue Empty Re: Cuohion - Assa rogue

Příspěvek  cuohion Wed Nov 02, 2011 5:31 pm

Takze hned jak sezenu 350 HV jdu k alianci ale muze to chvili travat ted mam hodne veco do skoly, takze se 19 budou expit pomaleji :-)

cuohion

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Cuohion - Assa rogue Empty Re: Cuohion - Assa rogue

Příspěvek  cuohion Mon Nov 21, 2011 8:19 pm

Takze po necelem mesici jsem se konecne dostal k alianci takze pokud je jeste misto pro rogunku byl bych rad.)

cuohion

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 10. 10. 11

Návrat nahoru Goto down

Cuohion - Assa rogue Empty Re: Cuohion - Assa rogue

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru